Отзывы о Студии процессного управления г. Киев 

 

Сеть Ресторанов 

    Создание Бизнес-процессов в компании очень сложная и трудоемкая работа. Для того чтобы создать бизнес-процесс - четкий, структурированный, мы обратились в компанию «Студия процессного управления», огромное спасибо Дмитрию, который помог структурировать процессы в ресторане, грамотно их описать, а также создать визуализацию.

Ковтонюк Виктория,Менеджер по разработке и внедрению бизнес-процессов Salateira

 

 

 

 

Ukraine Market Solution 

Описание изображения
 

Гермес ОйлВІДГУК НА КОНСАЛТИНГОВУ КОМПАНІЮ
«СТУДІЯ ПРОЦЕСНОГО УПРАВЛІННЯ»Український інститут кризового менеджменту та розв’язання конфліктів співпрацює зі Судією процесного управління з 2014 року.
За цей час спільно було реалізовано декілька проектів у сфері досліджень та посилення спроможності українських університетів та неурядових організацій.
Роль Студії процесного управління полягала в оптимізації систем управління нашими проектами, консультуванні керівництва та членів організації з проблематики ефективного управління проектами, які виконувалися нами згідно із завданнями ООН та Європейської комісії.
Наша організація обирає партнером Студію процесного управління тому, що СПУ є надійним партнером, який добросовісно відноситься до виконання завдань клієнта, турбується про власну репутацію та репутацію свого клієнта, враховує та ефективно управляє ризиками проекту, використовує сучасні методи менеджменту та інформаційні технології, є уважним до деталей кожної ситуації.
Наприклад, для реалізації проекту «The EU’s Comprehensive Approach to External Conflict and Crisis Management» Студією процесного управління було розроблено модель експертного опитування, яка базується на технології «Дельфі», що дозволило нам залучити широкий спектр міжнародних експертів та ефективно співпрацювати з ними.
Український інститут кризового менеджменту та розв’язання конфліктів рекомендує Студію процесного управління як надійного та професійного партнера.

Директор: проф. Тетяна Маляренко


Отзыв SIDCON о работе наших партнеров

Описание изображения